КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ «РОЗ’ЯСНЕННЯ ДІЮЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ ТА ХАБАРНИЦТВА»  ТА ОСНОВНИМ ПОЛОЖЕННЯМ АКАДЕМІЧНОГО ПЛАГІАТУ НА ФАКУЛЬТЕТІ НАФТИ, ГАЗУ ТА ЕКОЛОГІЇ

29 вересня 2021 року на факультеті Нафти, газу та екології була проведена загально-факультетська кураторська година на тему «Роз’яснення діючого законодавства з питань протидії корупції та хабарництва» та «Основні положення антикорупційних законів України».

Куратори груп розказали студентам про неприпустимість списування, плагіату при виконанні контрольних робіт, курсових робіт та проектів та дипломних робіт плагіату у студентських роботах, методи виявлення та запобігання.  Також про стратегію протидії корупції у вищих навчальних закладах, про антикорупційну програму Міністерства освіти України на 2021-2022 роки.

На кураторській годині були присутні всі куратори факультету НГ та Е.

Старший куратор НГ та Е        Марія МАДАНІ