КУРАТОРСЬКА ГОДИНА, ПРИСВЯЧЕНА 30-Й РІЧНИЦІ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ТА ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ ДО БІБЛІОТЕКИ ОНАХТ

з 1 вересня по 23 вересня 2021 року на факультеті Технології зерна і зернового бізнесу для студентів 1-3 курсів  кураторами були проведені кураторські години, присвячені 30-й річниці дня Незалежності України. Студенти дізнались звідки пішло це свято, коли вперше було проведено військовий парад на Хрещатику, коли був заснований День українського прапора та інші цікаві факти про історію та національні символи України.

Також для студентів проведена віртуальна екскурсія до бібліотеки ОНАХТ. Студентам розповіли, як знайти сайт бібліотеки, зайти в електронний каталог та знайти необхідну наукову або методичну літературу.

гр. ТЗХ-12 Куратор Толстих В.Ю.

Куратор групи ТЗХ 31б  Дмитренко Лариса, Чумаченко Юрій ТЗХ-31а

гр. ТЗХ 33 куратор Котузаки Елена

групи ТЗХ-22  Куратор Павловский С.

гр. МТЕ-21 Куратор Константинова Тетяна

Старший куратор факультету ТЗіЗБ             Ігор  ДЕЛІ