МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТСЬКОГО СПОРТУ

20 вересня на стадіоні ОНУ «Юридична академія» в рамках проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед студентів Одеської області до святкування Міжнародного дня студентського спорту відбувся флешмоб «Olimpic Rings» і масовий забіг «Student Run», в якому серед 250 учасників прийняла участь команда нашого університету у складі 10 студентів. Учасники заходу за допомогою повітряних кульок п’яти кольорів зробили символіку Олімпійських ігор – олімпійські кільця, потім весело провели руханку і пробіли 500 метрів стадіоном. Наприкінці, під час підведення підсумків, всі учасники заходу були нагороджені пам’ятними сертифікатами. Захід пройшов весело і подарував всім учасникам і глядачам багато позитивних емоцій.