КУРАТОРСЬКІ ГОДИНИ НА ТЕМУ: «2 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ НАРОДЖНЕННЯ ОДЕСИ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИНА ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ

В Одеській національній академії харчових технологій на факультеті технології вина та туристичного бізнесу  протягом 6-18 вересня  кураторами груп були проведені кураторські години на тему: «2 вересня – День народження Одеси». В цьому році нашому місту виповнилося 227 років.

Куратори розповіли про історію Одеси і видатних одеситів. Згідно рескрипту Катерини ІІ 27 травня 1794 року на місці Хаджибею засновано нове портове місто. І вже 2 вересня цього ж року під керівництвом Йосипа де Рибаса були закладені перші портові споруди. Тому 2 вересня щорічно відзначається День міста Одеса.

За неймовірну красу та унікальність Одесу часто називають «Перлиною Чорного моря» або «Південною Пальмірою». Вона багата своєю історією, культурою, архітектурою, талановитими людьми.

Одесити люблять своє місто і вірять у велике майбутнє нашої прекрасної Одеси!

Групи МТ-33, Т-34, куратор Крупіца І.В.

Група ТВ-31, куратор Сугаченко Т.С.

Групи ТВ-11, ТВс-31, куратор Мирошніченко О.М.

Групи ТК-36, ПВ-32, куратор Берегова О.М.

Група БІО-28, куратор Воловик Т.М.

Група ТВ-21, куратор Мельник І.В.

Група МТ-23, куратор Воскресенська О.В.

Берегова О.М., старший куратор факультета ТВтаТБ