КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ: «29 СЕРПНЯ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИНА ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ

В Одеській національній академії харчових технологій на факультеті технології вина та туристичного бізнесу  протягом 15-18 вересня  кураторами Сугаченко Т.С і Береговою О.М. були проведені кураторські години на тему: «29 серпня День Пам’яті загиблих героїв».

Куратори розповіли, що 29 серпня указом Президента України В. Зеленського №621/2019 від 23.09.19 р. встановлено Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Символікою цього дня є квітка соняшника, адже у серпні 2014 року на полях саме із цією рослиною полягло багато українських воїнів.

Пам’ятаймо подвиг українських воїнів, які віддали життя за мирне майбутнє Українського народу на своїй землі!

Група ТВ-31, куратор Сугаченко Т.С.

Групи ТК-36, ПВ-32, куратор Берегова О.М.

Берегова О.М., старший куратор факультета ТВтаТБ