КУРАТОРСЬКА ГОДИНА «24 СЕРПНЯ – 30- РІЧНИЦЯ  НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ЕКОНОМІКИ, БІЗНЕСУ І КОНТРОЛЮ

В Одеській національній академії харчових технологій на факультеті економіки, бізнесу і контролю протягом 0617 вересня 2021 року в усіх академічних групах 1-3 курсів проведено загально академічну кураторську годину, присвячену Дню Незалежності України.

Куратори розповіли студентам, що 30-ту річницю незалежності відзначає Україна. Саме 24 серпня 1991 року Верховна Рада тодішньої УРСР ухвалила історичний документ – Акт проголошення незалежності. Цю дату вважають утворенням сучасної незалежної української держави.

Група ФЕБ -101 а  (куратор Дідух  С. М.)

Групи ФЕБ -131а ;132С  (куратор Баранюк  Х. О.)

Група ФЕБ -231  (куратор Тарасова О. В.)

Групи ФЕБ-301; 302  (куратор Яблонська Н. В.)

Група ФЕБ-231 (куратор Стасюкова К. В.)

Група ФЕБ-201  (куратор Крупіна С. В.)

Старший куратор факультету Економіки, бізнесу і контролю          Ольга ГРИНЬКІВ