КУРАТОРСЬКІ ГОДИНИ НА ТЕМУ: «30-РІЧЧЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ і ТАВАРОЗНАВСТВА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ та ПРОДОВОЛЬЧОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

В період з 1 по 18 вересня 2020 року  на факультеті технології і товарознавства харчових продуктів та продовольчого бізнесу, Одеської національної академії харчових технологій  було проведено єдині кураторські години на тему: «30-річчя Незалежності України»

Під час проведення кураторської години  до Дня Незалежності України куратори розповіли про історичні події, у результаті яких виникла незалежна Україна та основні етапи розвитку Країни за 30 років.

ТМ-25, куратор Вікуль С.І.

ТМ-30,  куратор  Манолі Т.А.

ТМ-33, 34, куратор Скріпниченко Д.М

ТМ- 12, куратор  Севастьянова О.В.

ТМ-11 куратор Маковська Т.А.

ТМ-35 куратор Антіпіна О.О.

ТМ-21, куратор Кушніренко Н.М

ТМ-15, куратор Степанова Г.И.

Старший  куратор факультету ТтаТХПіПБ                             Світлана ВІКУЛЬ