ЗАХІД НА ТЕМУ: «ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ»

18 вересня  2021 року для студентів Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи «Правове виховання студентів ОНАХТ» був проведен  захід: Протидія булінгу.  Під час Всеукраїнського тижня з протидії булінгу по всій Україні відбудуться правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві нульової толерантності до явища булінгу.

Бесіду провела старший  кафедри СФіП, Осадча І.А. Обговорювали питання адміністративної відповідальності за вчинення боулінгу. Також, студенти поділилися своїми враженнями від перегляду  документального фільму американського режисера Лі Гірша «Булер» та художнього фільму « Джовані та балет на воді»

Відповідальна за  правове виховання  студентів ОНАХТ , доцент каф.СФіП,  канд. юридичних наук Орлова В.О.