ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ТВОРЧІСТЬ Ф.БЕКОНА І СУЧАСНА НАУКА»  НА ФАКУЛЬТЕТІ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ І ЛОГІСТИКИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

14 вересня 2021 року на факультеті Менеджменту, маркетингу і логістики Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи Інституту культури і мистецтв, була проведена  лекція на тему: «Творчість Ф.Бекона і сучасна наука» професором кафедри соціології, філософії і права, канд. філ. наук Шевченко Г.А.

Вивчення філософської спадщини Френсіса Бекона дозволяє студентам зрозуміти витоки і основи сучасної нам науки.

Саме Ф. Бекон був першим філософом, хто наголосив, що лише поєднання теорії з практикою може призвести до розуміння наукової істини. Крім того, він започаткував значний інтерес до розробки наукової методології, що мало значущий вплив на розвиток європейської науки і культури.

Лекцію відвідали 10 чоловік. Серед них студенти факультету ІТХіРГБ гр. ТХ-207.

Орлова В.О., відповідальна за роботу Інституту культури і мистецтв ОНАХТ на факультеті ММіЛ