КУРАТОРСЬКА ГОДИНА «ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ» НА ФАКУЛЬТЕТІ НАФТИ, ГАЗУ ТА ЕКОЛОГІЇ

З 1вересня по 8 вересня на факультеті Нафти, газу та екології були проведені  кураторські години, присвячені  30 річниці Дня Незалежності України та Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність.
      24 серпня 1991 р. Верховна Рада України прийняла Іс­торичний документ виняткового значення для долі укра­їнського народу — Акт проголошення незалежності України.

Куратори груп розповіли про деякі з найвизначніших соціально-культурних подій за період незалежності.

Під час обговорень згадали історичні віхи здобуття Україною Незалежності, відзначили важливість демократичних перетворень в сучасному українському суспільстві.

Аудиторія підтримала важливість та своєчасність прийняття 24 серпня 2019 року Президентом України Володимиром Зеленським Указу про відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Група ЕК-415 (куратор Мадані М.М.)

Групи ГН-429, ТЕ-421 та ЕЕ-424 ( куратор Волчок В.О.)

Групи ГН-419, ТЕ-411 та ЕЕ-414 ( куратор Дьяченко Т. В.)

Група ТЗС-417 (куратор Кузнєцова І.О.)

Групи ЕК-435, ТЗС-437 (куратор Шевченко Р.І.)

Групи ГН-439, ТЕ-431 та ЕЕ-434 ( куратор Волгушева Н.В.)

Групи ЕК-425, ТЗС-427 (куратор Гаркович О.Л.)

Старший куратор факультету НГ та Е                          Марія МАДАНІ