КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВА – ОСНОВОПОЛОЖНИЙ ПРИНЦИП ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ»

7 вересня 2021 року в колледжі Промислової автоматики та інформаційних технологій Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи «Правове виховання студентів ОНАХТ» , був проведен круглий стіл на тему «Верховенство права – основоположний принцип правової держави». Круглий стіл провела  доц. кафедри СФіП канд.історичних наук Дружкова І.С.

Під час проведення круглого столу, студенти дізналися, що верхове́нство пра́ва — це фундаментальний правовий принцип і правова доктрина, яка передбачає, що жодна людина не є вища за закон, що ніхто не може бути покараним державою, крім як за порушення закону, і що ніхто не може бути засудженим за порушення закону іншим чином, ніж у порядку, встановленому законом.

Відповідальна за  правове виховання студентів ОНАХТ , доцент каф.СФіП,  канд. юридичних наук, Орлова В.О.