ІНФОРМАЦІЙНА БЕСІДА: «СТОП БУЛІНГ. ЗУПИНИМО ЦЬКУВАННЯ»

8 вересня 2021 р. для студентів Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи «Правове виховання студентів ОНАХТ» була проведена інформаційна бесіда: «Стоп булінг. Зупинимо цькування». Бесіду провела доц. кафедри СФіП, канд. юридичних наук Орлова В.О.

Під час проведення інформаційної бесіди, студенти дізналися, що вступили в силу норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». Напередодні нового навчального року, Міністерство юстиції України продовжує інформування в рамках кампанії  «Стоп Булінг». Студентам було пояснено, що булінг – це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Відповідальна за  правове виховання  студентів ОНАХТ , доцент каф.СФіП,  канд. юридичних наук, Орлова В.О.