ЩИРО ВІТАЄМО  ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ ПАВЛЮК ОКСАНУ ВАСИЛІВНУ, ЦАПЕНКО ЛЮДМИЛУ МИКОЛАЇВНУ, ВОЛКОВУ ТЕТЯНУ ВОЛОДИМИРІВНУ!

Викладачі відзначені Подякою Одеського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання га спорту Міністерства освіти і науки України за активну участь у підготовці студентських команд та досягнуті при цьому успіхи, згідно наказу начальника Одеського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання га спорту Міністерства освіти і науки України № 24 від 20.07.2021р.«Про підведення підсумків участі студентської молоді Одеської області у XVI літній Універсіаді України»

Бажаємо Вам упевнено йти вперед до нових цілей, перемог та вести за собою інших!