ВІТАЄМО ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ ХОРОВИЙ КОЛЕКТИВ “NOVELLUS“!

Зразковий художній хоровий колектив Одеської національної академії харчових технологій “Novellus“ під керівництвом педагога студентського клубу Булатової Т.В. став володарем  Гран-Прі в Міжнародному мистецькому багатожанровому конкурсі “Скадовськ збирає друзів” в номінації — вокальне мистецтво (червень 2021 року).

Учасники зразкового художнього хорового колективу “Novellus: Корнійчук Єлизавета, Лівітчук Руслана, Райкова Валерія, Циганкова Світлана, Дубіна Анна, Малига Марина, Голубкова Анна, Чабан Дар’я, Мельниченко Любов, Трофімович Олександра, Чикур Тетяна, Лапчевський Артем, Геращенко Олександр, Чорноногов Владислав, Шлепак Миколай, Хрущовський Максим.

Нашим зіркам і Булатовій Т.В. бажаємо здоров’я, нових творчих злетів, наснаги та подальших перемог!!!