ІНСТИТУТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ОНАХТ

Багато років в Одеській національній академії харчових технологій працює Інститут культури і мистецтв. Він об’єднує викладачів і студентів академії в обговоренні як фундаментальних, так і актуальних тем вітчизняної і світової культури. Викладачі кафедри іноземних мов Зінченко О.С. та Безніс П.М. провели в цьому семестрі лекції-презентації з літератури, історії та архітектури Франції. Остання лекція цього навчального року, проведена П.М. Безніс, перенесла слухачів в чарівний світ французьких замків доби Відродження. В її підготовці і проведенні взяла участь студентка факультету ММіЛ К. Токарчук. Настав час ширше залучати наших допитливих та ерудованих студентів до проведення лекцій інституту культури, як Ви вважаєте?