ЛЕКЦІЯ – ПРЕЗЕНТАЦІЯ «ЗАМКИ ЛУАРИ, ПАМ’ЯТКИ ФРАНЦУЗЬКОГО РЕНЕСАНСУ»  НА ФАКУЛЬТЕТІ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ХАРЧУВАННЯ І РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

13 травня 2021 року на факультеті Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи Інституту культури і мистецтв, була проведена лекція-презентація  «Замки Луари, пам’ятки французького Ренесансу»  викл. кафедри іноземних мов Безніс П.М.

Замки в долині Луари є одним із найпопулярніших туристичних напрямків у Франції, їх нараховують більше 70.  Саме тут в епоху Відродження король та його придворні вирішили облаштувати свої заміські резиденції, які донині змагаються один з одним у витонченості форм та багатстві оздоблення.

Під час зустрічі лектор разом із студенткою ф-тету ММіЛ Токарчук К.   організували цікаву подорож по найбільш вражаючих присутніх замках: Шенонсо, який прозвали «Дамський замок»; Шамбор (у проектуванні будівлі брав участь Леонардо да Вінчі); елегантний Вілландрі; Кло-Люсе (в ньому провів свої останні роки життя Леонардо да Вінчі); Шеверні (містить псарню понад 100 мисливських собак); Валансе;  Блуа (найбільший за розмірами); Лош (з камерою для тортур); Шинош (як зразок оборонної фортеці).

Захоплююча віртуальна екскурсія долиною Луари закінчилась переглядом цікавого документального фільму  «Laura’s castles. France».

Лекцію відвідали 18 чоловік. Серед них студенти факультетів ІТХіРГБ, ММіЛ, а також викладачі  ОНАХТ.

Лисюк В.М., відповідальна за роботу Інституту  культури і мистецтв ОНАХТ  на факультеті ІТХ і РГБ