ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ: 9.05.2021 РОКУ – ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ І ТОВАРОЗНАВСТВА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ПРОДОВОЛЬЧОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

В період з 05.05 по 13.05.2021 року  були  проведені заходи на тему: «9.05.2021 року – день перемоги над нацизмом у другій світовій війні»  9 травня в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, і в 2021 році святкується 76-а річниця перемоги над “коричневою чумою”. День Перемоги – велике, всенародне свято, яке прийнято називати святом зі сльозами на очах. З кожним роком все менше залишається серед нас ветеранів Великої Вітчизняної війни, але пам’ять про їхні подвиги в ті грізні і страшні роки не зітреться ніколи! Цього дня ми вітаємо ветеранів, захисників рідної України, які відстояли право народів світу бути вільними. Вічна слава всім полеглим і вижили, в тій страшній війні!

ТМ-32 (куратор Шлапак Г.В.).

ТМ-11(куратор Кушніренко Н.М.) ТР-30 (куратор Манолі Т.А.)

ТМ-21 (куратор Скрипніченко Д.М.)

ТМ-22 (куратор Агунова Л.В.)

ФПБ-26 (куратор Павленко А.М.)

ТМ-25 (куратор Антіпіна О.О.)

ФПБ-36 (куратор Зоболотная О.В. )

ТМ-15 (куратор Вікуль С.І.)

ТМ-35 (куратор Малинка О.В.)

ТМ-35 (куратор Котляр Є.О..),

Старший  куратор факультету ТтаТХПіПБ                                      Вікуль С.І.