КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ: «ДЕНЬ МАТЕРІ» НА ФАКУЛЬТЕТІ  ЕКОНОМІКИ,  БІЗНЕСУ І КОНТРОЛЮ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

В період з 05 по 12 травня 2021 року  на факультеті Економіки, бізнесу і контролю Одеської національної академії харчових технологій,  була  проведена   кураторська  година, на тему: « День матері». У заході  прийняли   участь  академічні групи факультету.

День ма́тері (англ. Mother’s Day) — міжнародне та локальне свято на честь матері сім’ї, а також материнства, материнських зв’язків та впливу матерів у суспільстві. Його відзначають у різні дні у багатьох частинах світу, найчастіше в березні чи травні. Свято доповнює подібні урочистості на честь членів сім’ї, такі як День батькаДень братів і сестер та День бабусь і дідусів. В Україні офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня.

ФЕБ –201  (куратор  Крупіна С. В.)

ФЕБ – 202 (куратор Дерменжі Д. Ф.)

ФЕБ – 231 (куратор Стасюкова К.В.)

ФЕБ -132С; 233С (  куратор Головаченко Л. М.)

ФЕБ – 301; 102С  ( куратор Татарік Е. П.)

ФЕБ – 331 (куратор  Ощепков  О. П.)

ФЕБ – 131 (куратор Тарасова О. В.)

Старший куратор факультету Економіки, бізнесу і контролю                        Гриньків О. В.