ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА ПРИСВЯЧЕНА ДНЮ ПЕРЕМОГИ ТА ДНЮ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ ТА АВТОМАТИЗАЦІЇ

В Одеській національній академії харчових технологій на факультеті комп’ютерних систем та автоматизації, 3-7 травня 2021 року, в академічних групах 1-3 курсів проведено єдину кураторську годину, як ZOOM- конференцію, присвячену Дню перемоги та Дню пам’яті та примирення.

Для студентів 1-го курсу факультету, 6 травня 2021 року пройшла кураторська година на означену тему. У заході прийняли участь 18 студентів 1-го курсу факультету комп’ютерних систем та автоматизації, груп А-10, А-11 та АЕМ-10.

Захід проходив в режимі он-лайн. Захід проводили куратор групи А-10 Світий І.М. і куратор групи АЕМ-10 Ревенюк Т.А.

Для студентів 2-го курсу груп А-20, А-21, кураторську годину на тему: «День перемоги над нацизмом у другій світовій війні» проводив куратор Осадчук Є.О.

Для студентів 3-го курсу груп А30, А31, АЕМ-30, АЕМт-10 відповідну годину проводили куратори Степанов М.Т., Жигайло О.М. та  Іваненко Є.В. В ході заходу переглянули відеоролик за хронологією подій другої світової війни.

Світий І.М. гр.. А10, А11

Ревенюк Т.А. гр. АЕМ10

Осадчук Є.О. гр. А20, А21

Іваненко Є.В. гр. АЕМ30, АЕМт10.

Степанов М.Т. гр..А30, А31

Жигайло О.М. гр. Ат10