КУРАТОРСЬКА ГОДИНА ПРИСВЯЧЕНА ДНЮ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ (8 ТРАВНЯ) ТА ДНЮ ПЕРЕМОГИ (9 ТРАВНЯ) НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗЕРНА І ЗЕРНОВОГО БІЗНЕСУ

На факультеті технології зерна і зернового бізнесу протягом останньої декади квітня 2021 року були проведені кураторські години для студентів 1-3 курсів, присвячені «Дню пам’яті та примирення» та «Дню перемоги».

В процесі обговорення куратори наголосили, що в 2015 році вперше в історії України офіційні заходи з нагоди завершення Другої світової війни в Європі та перемоги над нацизмом проходили два дні — 8 й 9 травня. На заході кураторами були розглянуті події, що сталися під час Другої світової війни. В процесі спілкування куратори разом зі студентами обмінювалися думками щодо причин початку війни та її проходження. В свою чергу деякі студенти ділилися історіями про війну, про які вони дізналися від своїх бабусь та дідусів.

гр. ТЗХ-11а (куратор Кузьменко Ю. Я.)

гр. ТЗХ-12а,б (куратор Павловський С.М.)

гр. МТЕ-11а (куратор Константинова Т.В.)

гр. МЗХ-11а, МЗХ-21а (куратор Шипко І.М.)

гр. ТЗХ-21а (куратор Дмитренко Л.Д.)

гр. ТЗХ-21б (куратор Котузаки О.М.)

гр. МТЕ-21а (куратор Савченко Т.В.)

гр. ТЗХ-31а (куратор Хоренжий Н.В.)

гр. ТЗХ-33а,б (куратор Соколова Н.Ю.)

гр. ТЗХ-31б (куратор Валевська Л.О.)

гр. МЗХ-31а (куратор Ліпін А.П.)

Старший куратор факультету ТЗіЗБ                                  Володимир ШАЛЕНИЙ