ВІДКРИТА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА ДО 130 РІЧЧЯ ІЗ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ СЕРГІЯ ПРОКОФ’ЄВА (1891-1953), КОМПОЗИТОРА, ПІАНІСТА, ДИРИГЕНТА

6 травня 2021 року на факультеті комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту куратором Владіміровою В.Б. разом з групою КН-333 проведена відкрита кураторська година, присвячена 130 річниці з дня народження Сергія Сергійовича Прокоф’єва.

23 квітня (за новим стилем) виповнилося 130 років з дня народження одного з самих відомих композиторів, піаністів та диригентів ХХ століття – Сергія Прокоф’єва.

Прокоф’єв ненавидів наслідування і заяложені прийоми. Завжди шукав свій власний, впізнаваний, не схожий ні на що стиль.

Небагато є людей, які б не чули відомий «Танець лицарів» з балету «Ромео і Джульєтта», музичну казку “Петро та вовк”. За своє життя Прокоф’єв написав одинадцять опер, дев’ять фортепіанних сонат, сім балетів, сім симфоній, вісім концертів та музику до кіно.

У заході прийняли участь більше 30 учасників, серед яких були студенти та викладачі ОНАХТ.

Особливу подяку треба висловити студентам групи КН-333 Малюті Вікторії та Рославу Юшкевичу за підготовку та проведення кураторської години у форматі відео-конференції ZOOM.

Старший куратор факультету КІП та К       Т.В.Захлевська

Куратор групи КН-333                                    В.Б.Владімірова