БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ВАЖКОХВОРИМ ДІТЯМ ДО «ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ»

Благодійна організація “Благодійний фонд “Єднання спільноти” звертається з проханням за можливістю надати благодійну допомогу важкохворим дітям до «ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ», яке відзначається кожного року – 1 червня. Хворі діти, безмежно чекають цього свята, незважаючи, на дуже складний для усіх нас час та карантинні заходи! Вже восьмий рік поспіль, ми разом з усіма небайдужими долучаємося до добрих справ і вітаємо дітей з найнеобхіднішими для них потребами, а також важливими для розвитку подарунками, даруючи любов та турботу важкохворим сиротам з ООС, дітям з інвалідністю з малозабезпечених та багатодітних сімей, які потребують підтримки, маючи важкі ураження ЦНС, ДЦП, Синдром Дауна, Синдром Аутизму і супутні до них важкі гормональні порушення. На сьогоднішній день, майже три тисячі важкохворих дітей, якими ми опікуємося, потребують постійної допомоги та підтримки у вигляді різних повсякденних гігієнічних засобів та харчування. Наразі, діти проходять реабілітацію та амбулаторне лікування при державних районних соціальних центрах для розумово відсталих дітей та дітей з ДЦП і ЦНС м. Києва. Значна більшість наших підопічних, знаходяться в інших регіонах України, яким ми збираємо, розподіляємо і відправляємо пакунки за віковою категорією від 1-го до 15 років. Кожен з нас, може подарувати свою любов дітям! Закликаємо творити добро!

Список необхідних потреб для привітань:

Розвиваючі ігри (пазли, м’ячі, конструктори, мозаїка, бізіборди тощо);

Музичні та сенсорні ігри для розвитку;

Дитячі канцелярські товари для навчання та розвитку (набори для творчості, фарби, олівці, альбоми, пластилін та інше);

Засоби гігієни (підгузки, пелюшки, вологі серветки, шампуні, рідке мило, зубні щітки та пасти, ватні диски, туалетний папір тощо);

Дитяче харчування (каші, фруктове пюре, чаї, печиво та інше);

Нові! комплекти одягу дітям віком від народження до 15 років;

Фрукти (банани, апельсини, мандарини та яблука);

Солодощі та соки (цукерки, печиво, вафлі, мармелад, зефір та інше).

Кожен з нас, може подарувати свою любов дітям! Закликаємо творити добро!

Контакти:

02072, м. Київ, вул. Бориса Гмирі 5А, оф. 35