ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Студентське життя

ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ: «ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА РІЧНИЦЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ І ТОВАРОЗНАВСТВА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ПРОДОВОЛЬЧОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

16.04.21. на факультеті було проведено єдина кураторська година у рамках конференції «Чорнобиль +35. Нагадування на майбутнє»

26-го квітня, минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу, яка є найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Відлуння цієї трагедії відчувається і зараз, а значить ми маємо гідно вшанувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити і розбудовувати нашу власну державу.

26 квітня – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф, що був запроваджений у вересні 2003 року. Це день, який назавжди змінив історію Чорнобильської АЕС. День, який сколихнув увесь світ та змінив ставлення до використання мирного атома. День, який змінив долі сотень тисяч людей.

Аварія на ЧАЕС світовим співтовариством визнана  найбільшою техногенною катастрофою в історії людства, а тому належне відзначення 35 річниці аварії на Чорнобильській АЕС – спільне завдання представників влади, органів місцевого  самоврядування, громадських організацій, жителів  країни та нашої області.

 «Чорнобиль» – слово, яке у кожного українця викликає сильні емоції. 35-ті роковини аварії на ЧАЕС можуть стати для всієї України та великої частини міжнародної спільноти потужним поштовхом для об’єднання зусиль.

ТМ-12, куратор Солецька А.Д.

ТМ-15, куратор ВікульС.І.

ТМ-11, куратор КушніренкоН.М.

ТТП-14, куратор Табачек О.В.

ТМ-21, куратор Скрипніченко Д.М .

ТМ-22, куратор Агунова Л.В.

ФПБ-  24, куратор Павленко Г.М.

ТМ-25, куратор Антіпіна О.О.

ТР-30, кураторМанолі Т.А.

ТМ-33-34, куратор Котляр  Є.О.

ТМ-35,  куратор Малинка О.В.

ТТП-34,куратор  Мартиросян І.А.

Старший куратор факультету Т та ТХП і ПБ                  Світлана   ВІКУЛЬ