ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА «35 РІЧНИЦЯ З ДНЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ММІЛ

В Одеський національний академії харчових технологій протягом 15 квітня-23 квітня 2021 року на факультеті менеджменту, маркетингу та логістики  була  проведена загальноакадемічна   кураторська  година, на тему: «35 річниця –Чорнобильської  катастрофи».

35 років тому відбулась на нашій землі трагічна подія – аварія на Чорнобильській АЕС, яка зробила негативні впливи на оточуючий світ, країни Європи та людську діяльність пов’язану із атомною енергетикою.

Подія 26 квітня 1986 року стала однією з наймасштабніших трагедій не лише для українського народу, а і для всього людства. Вибух на ЧАЕС вплинув на життя тисячі людей. Освіта не може залишити цей трагічний факт минулого століття без уваги.

З метою формування навичок у здобувачів освіти вболівати за долю своєї країни, які готові протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу відбулися зустрічі з кураторськими групами присвячені цій трагічній події.

Групи ЕМ-151, ЕМ-182, ЕМ-191 куратор Донець Л.Я.

Групи ЕМ-161, ЕМ-174  куратор Мужайло В.Д.

Група ЕМ-251 куратор Ковалів І.О.

Група ЕМ-273 куратор Дроздова В.А.

Група ЕМ-274 куратор Пурцхванідзе О.В.

Група ЕМ-281  куратор Лозовська Г.М.

Група ЕМ-282 куратор Значек Р.Р.

Група ЕМ-291, 391 куратор Соколюк К.Ю.

Група ЕМ-361 куратор Ніколюк О.В.

Група ЕМ-371, ЕМ-372 куратор Відоменко І.О.

Група ЕМ-374 куратор Удовиця О.Ф.

Група ЕМ-351, ЕМ-381 куратор Мільчева В.В.

Група ЕМ-375 куратор Бондар В.А.

Старший куратор факультету ММіЛ     Вікторія МІЛЬЧЕВА