ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Студентське життя

ЄДИНА  КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ: «ДЕНЬ ПАМЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ»,  ПРИСВЯЧЕНА ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ 1939-1945 РР. » НА ФАКУЛЬТЕТІ  ЕКОНОМІКИ,  БІЗНЕСУ І КОНТРОЛЮ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

В період з 20 по 27 травня 2021 року  на факультеті Економіки, бізнесу і контролю Одеської національної академії харчових технологій,  була  проведена загальноакадемічна   кураторська  година, на тему: « День пам’яті та примирення», присвячена  пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 рр.  У заході  прийняли   участь  академічні групи факультету.

                День па́м’яті та прими́рення (па́м’яті жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни) — пам’ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму»

ФЕБ –201  (куратор  Крупіна С. В.)

ФЕБ – 202 (куратор Дерменжі Д. Ф.)

ФЕБ – 231 (куратор Стасюкова К.В.)

ФЕБ -132С; 233С (  куратор Головаченко Л. М.)

ФЕБ – 301; 102С  ( куратор Татарік Е. П.)

ФЕБ – 331 (куратор  Ощепков  О. П.)

ФЕБ – 101 (куратор Яблонська Н. В.)

ФЕБ – 131 (куратор Тарасова О. В.)

Старший куратор факультету Економіки, бізнесу і контролю              Ольга   ГРИНЬКіВ