ПРОВЕДЕННЯ ЄДИНОЇ КУРАТОРСЬКОЇ ГОДИНИ НА ФАКУЛЬТЕТІ  КІП ТА К НА ТЕМУ «35 РІЧНИЦЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ АЕС»

26 квітня 2021 року виповниться 35 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Напередодні річниці прем’єр-міністр України Денис Шмигаль:  «Дуже важливо для України, для світу, для ліквідаторів та для постраждалих від Чорнобильської катастрофи пам’ятати цю сумну дату в нашій історії. Тому потрібно розробити правильний план заходів, коректно усе організувати, аби гідно вшанувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити в нашій державі».  В Україні від Чорнобильської аварії постраждали 1 млн 769 тис осіб. З них 188 тис – це ліквідатори катастрофи на ЧАЕС, 1 млн 588 тис потерпілі та близько 2,5 тис люди, які брали участь у ліквідації наслідків інших аварій.

Колумба І.В. 512 гр.

Кальченко А.С. 511 гр.