ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «МИХАЙЛО КУЗЬМИЧ ЯНГЕЛЬ – ВИДАТНИЙ УЧЕНИЙ-МЕХАНІК» НА ФАКУЛЬТЕТІ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ ТА АВТОМАТИЗАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

16 квітня 2021 року на факультеті Комп’ютерних систем та автоматизації, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв ОНАХТ, доцент кафедри автоматизації технологічних процесів і робототехнічних систем Гурський О.О. провів науково-популярну лекцію на тему: «Михайло Кузьмич Янгель – видатний учений-механік».

Лекція відбулася у форматі онлайн-конференції на платформі Zoom. Доцент Гурський О.О. доповідав студентам 2 курсу факультету Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу про основні напрямки праці видатного вченого.

Під час лекції студенти дізналися цікаву інформацію про роботу М.К. Янгеля, про створення їм кількох класів та поколінь стратегічних бойових, твердопаливних ракет з високими техніко-тактичними характеристиками.

На заході були присутні 17 осіб, студенти та викладачі ОНАХТ.

Відповідальна за роботу Інституту культури та мистецтв ОНАХТ на факультеті КСтаА, асистент Ревенюк Т. А.