ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ «10 КВІТНЯ – ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ ОДЕСИ ВІД НАЦИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИНА ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ

В Одеський національний академії харчових технологій протягом 01 квітня-13 квітня 2021 року на факультеті технології вина та туристичного бізнесу відбулися кураторські години, присвячені 10 квітня – Дню визволення Одеси від нацистських загарбників.

Куратори розповіли студентам, що Одеса з перших же днів війни стала прифронтовим містом. 8 серпня Одесу було оголошено у стані облоги. 10 серпня ворог почав штурм одеських укріплень. Незважаючи на значну перевагу, армія противника змушена була протягом 73 днів топтатися біля стін Одеси. Одесити стояли на смерть. Тільки у зв’язку зі зміною загальної обстановки на фронті радянське командування 30 вересня 1941р. віддало наказ про евакуацію військ з Одеси. З 16 жовтня 1941 по 9 квітня 1944 року місто було окуповано, але не припинило боротьби. 10 квітня 1944 війська 3-го Українського фронту при активній участі партизан і підпільників звільнили Одесу.

Куратори разом зі студентами вшанували пам’ять героїчних захисників Одеси.

Групи ПВ-22, ТК-26, ПВ-30,  куратори Берегова О.М., Ляпіна О.В.

Групи БІО-18, ХТ-12, ТКс-30,куратор Нікітчіна Т.І.

Група БІО-28, куратор Воловик Т.М.

Група ТВ-11, куратор Тітлова О.О.

Група ТВКП-21, куратор Сугаченко Т.С.

Групи МТ-33, Т-34, Тс-3, Тс-34, куратор Крупіца І.В.

Група БІО-39, куратор Ільєва О.С.

Групи МТ-23, Тс-24, куратор Байрачна О.К.

Групи ТВ-31, ТВс-31, куратор Мельник І.В.

Група МТ-13, куратор Воскресенська О.В.

Старший куратор факультету ТВтаТБ        Ольга  БЕРЕГОВА