ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Студентське життя

ЄДИНА  КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ: «35 РІЧНИЦЯ –  ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ » НА ФАКУЛЬТЕТІ  ЕКОНОМІКИ,  БІЗНЕСУ І КОНТРОЛЮ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

В період з 05 по 09 квітня 2021 року  на факультеті Економіки, бізнесу і контролю Одеської національної академії харчових технологій,  була  проведена загальноакадемічна   кураторська  година, на тему: «35 річниця –Чорнобильської  катастрофи» .   У заході  прийняли   участь  академічні групи факультету.

        27 квітня – Чорно́бильська катастрофа– техногенна екологічно гуманітарна катастрофа, спричинена двома тепловими вибухами і подальшим руйнуванням четвертого енергоблока Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території України (колишньої УРСР), в ніч на 26 квітня 1986 року. Руйнування мало вибуховий характер, реактор було повністю зруйновано і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Відбувся викид потужністю 300 Хіросім.

         Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Радіоактивна хмара від аварії пройшла над європейською частиною СРСР, більшою частиною Європи, східною частиною США. Приблизно 60 % радіоактивних речовин осіло на території Білорусі. Близько 200 000 осіб було евакуйовано із зон забруднення. Чорнобильська аварія стала подією великого суспільно-політичного значення для СРСР і світу. Це наклало деякий відбиток на хід розслідування її причин. Підхід до інтерпретації фактів і обставин аварії змінювався з часом і повністю єдиної думки не існує досі.

ФЕБ –201  (куратор  Крупіна С. В.)

ФЕБ – 202 (куратор Дерменжі Д. Ф.)

ФЕБ – 231 (куратор Стасюкова К.В..

ФЕБ -132С; 233С (  куратор Головаченко Л. М.)

ФЕБ – 301; 102С  ( куратор Татарік Е. П.)

ФЕБ – 331 (куратор  Ощепков  О. П.)

ФЕБ – 101 (куратор Яблонська Н. В.)

ФЕБ – 131 (куратор Тарасова О. В.)

Старший куратор факультету Економіки, бізнесу і контролю  Ольга  ГРИНКІВ