КОНКУРС МОЛОДІЖНИХ СТАРТ-АПІВ І ПРОЕКТІВ «ВІД «START-UP» ДО РЕАЛЬНОГО ПРОЕКТУ: БАЧЕННЯ НАУКОВОЇ МОЛОДІ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЗіЗБ

7 квітня 2021 р. на факультеті технології зерна і зернового бізнесу відбувся традиційний конкурс молодіжних старт-апів і проектів «Від «start-up» до реального проекту: бачення наукової молоді».

В заході активну участь прийняли студенти факультету, фахівці з бізнес-освіти і просування інновацій, представники бізнесу і громадських організацій. Партнерами події традиційно виступив Інститут проблем ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України, ГО “Інститут соціально-економічних інновацій” і вперше – Міжнародна школа підприємництва (ISE).

В цьому році на розсуд журі було представлено 37 проектів різної спрямованості. Попередньо членами журі було відібрано кращі бізнес-ідеї, старт-апи та проекти і презентовано їх під час заключної частини конкурсу. Вони охоплювали різні сфери бізнесу, майже всі сектори економіки, тому номінацій вийшло багато.

Радіємо, що в нас така талановита молодь, і запрошуємо однодумців приєднуватись!

Старший куратор факультету ТЗіЗБ                                  Володимир ШАЛЕНИЙ