ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ «ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ ОДЕСИ ВІД НАЦИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ» НА ФАКУЛЬТЕТІ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ ТА АВТОМАТИЗАЦІЇ

В Одеській національній академії харчових технологій на факультеті комп’ютерних систем та автоматизації, 5-9 квітня 2021 року, в академічних групах 1-3 курсів проведено єдину кураторську годину, як ZOOM- конференцію, присвячену Дню визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників.

Для студентів 1-го курсу факультету, 7 квітня 2021 року з 13.00 по 13.45 пройшла кураторська година на означену тему. У заході прийняли участь 25 студентів 1-го курсу факультету комп’ютерних систем та автоматизації, груп А-10, А-11 та АЕМ-10.

Захід проходив в режимі он-лайн. Захід проводив куратор групи А-10 Світий І.М. та куратор групи АЕМ-10 Ревенюк Т.А. В ході заходу переглянули відеоролик за хронологією подій визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників.

Для студентів 2-го курсу груп АЕМ-20 кураторську годину на тему: «День визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників» проводив куратор Шофул І.І.

Для студентів 3-го курсу груп А30, А31, Ат10, Ат11 відповідну годину проводили куратори Степанов М.Т., Жигайло О.М. та Швець М.В.

Світий І.М. гр.. А10, А11

Ревенюк Т.А. гр. АЕМ-10