ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА, ПРИСВЯЧЕНА 77 РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ ОДЕСИ НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗЕРНА І ЗЕРНОВОГО БІЗНЕСУ

На факультеті технології зерна і зернового бізнесу протягом першої декади квітня 2021 року були проведені кураторські години для студентів 1-3 курсів, присвячені 77 річниці визволення Одеси у Другій Світовій війні.

Основна мета кураторської години – вшанування пам’яті Героїв-визволителів Одеси, виховання патріотичної свідомості та історичної пам’яті. День визволення нашого міста завжди буде символом стійкості, високого патріотичного духу і безприкладної мужності. Ми пишаємося бойовою славою наших ветеранів, героїзмом всіх тих, хто приніс довгоочікуваний мир в Європу, в Україну, в Одесу, хто підняв з руїн рідне місто і робив все для його розвитку.

гр. ТЗХ-11а (куратор Кузьменко Ю. Я.)

гр. ТЗХ-12а,б (куратор Павловський С.М.)

гр. МТЕ-11а (куратор Константинова Т.В.)

гр. МЗХ-11а, МЗХ-21а (куратор Шипко І.М.)

гр. ТЗХ-21а (куратор Дмитренко Л.Д.)

гр. ТЗХ-21б (куратор Котузаки О.М.)

гр. МТЕ-21а (куратор Савченко Т.В.)

гр. МТЕ-31а,б (куратор Кривоногова І.Г.)

гр. ТЗХ-31а (куратор Хоренжий Н.В.)

гр. ТЗХ-31б (куратор Валевська Л.О.)

гр. ТЗХ-32а (куратор Ворона Н.В.)

гр. ТЗХ-33а,б (куратор Соколова Н.Ю.)

гр. МЗХ-31а (куратор Ліпін А.П.)

Старший куратор факультету ТЗіЗБ                                      Володимир ШАЛЕНИЙ