ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «КУЛЬТУРА СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ НАФТИ, ГАЗУ ТА ЕКОЛОГІЇ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

9 квітня 2021 року на факультеті нафти, газу та екології Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи Інституту культури і мистецтв, була проведена онлайн-лекція Кондратенко І.П., ст. викладача кафедри екології та природоохоронних технологій на тему «Культура Середньовіччя».

В ході лекції Кондратенко І.П. розповіла  про  культурну спадщину Середньовіччя, яка, як вважали ренесансні гуманісти, діячі Просвітництва та літературно-філософської думки XIX ст., була втіленням величі католицизму та примату сліпої віри над розумом, розквіту монархій та станових привілеїв, влади грубої сили й дикості. На лекції були присутні – 14 учасників.

Кондратенко І.П., ст. викладач, відповідальна за роботу Інституту культури і мистецтв на факультеті нафти, газу та екології ОНАХТ