ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ЗЕРНОВІ СУПЕРФУДИ»  ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ТЕХНОЛОГІЇ ЗЕРНА І ЗЕРНОВОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

25 березня 2021 року на факультеті Технології зерна і зернового бізнесу, в рамках інституту культури та мистецтв ОНАХТ, старшим викладачем кафедри технології зберігання зерна Соколовською О.Г. було прочитано лекцію на тему: «Зернові суперфуди».

Студенти дізналися про походження поняття «суперфуд», які зернові культури відносяться до суперфудів, які продукти містять зернові суперфуди та чи є вони корисними.

На лекції були присутні 26 учасників – серед них старший куратор факультету ТЗіЗБ – доц. Шалений В.А., студенти груп ТЗХ-21а, ТЗХ-31б, ТМ-12, ТМ-22 та викладачі ОНАХТ.

Немченко Г.В., відповідальна за роботу ІКтаМ  на факультеті ТЗіЗБ