ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ЦІКАВІ СТОРІНКИ З ІСТОРІЇ ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ» НА ФАКУЛЬТЕТІ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ ТА АВТОМАТИЗАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

24 березня 2021 року на факультеті Комп’ютерних систем та автоматизації, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв ОНАХТ, доцент кафедри електромеханіки, мехатроніки та інженерної графіки Галіулін А.А. провів науково-популярну лекцію на тему: «Цікаві сторінки з історії електротехніки».

Лекція відбулася у форматі онлайн-конференції на платформі Zoom. Доцент Галіулін А.А. доповідав студентам 1 курсу факультету Комп’ютерних систем та автоматизації про основні етапи розвитку електромеханіки.

Студенти прослухали цікаву лекцію про появу фундаменту електротехніки, її наукових основ, а також про становлення електротехніки та електроенергетики як самостійних галузей науки і техніки.

На лекції були присутні 29 осіб: 20 студентів і 9 викладачів ОНАХТ.

Ревенюк Т.А., відповідальна за роботу Інституту культури та мистецтв ОНАХТ на факультеті КСтаА