ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «АНТИЧНІСТЬ І СУЧАСНІСТЬ»  ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ І ЛОГІСТИКИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

24 березня 2021 року в Одеській національній академії харчових технологій на факультеті менеджменту, маркетингу і логістики, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв, професором  кафедри соціології, філософії і права Шевченко Г.А. була прочитана лекція  на тему: «Античність і сучасність».

Під час проведення лекції студенти дізналися про те, як відбувалося становлення європейської культури в період античності. Лекція відбулася у форматі відео конференції, на яку завітали 19 учасників. Із них були студенти факультету та доцент кафедри СФіП Орлова В.О.

В.О. Орлова, відповідальна за Інститут культури та мистецтв на факультеті ММіЛ