ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ЕЛЕВАТОРИ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ТЕХНОЛОГІЇ ЗЕРНА І ЗЕРНОВОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

22 березня 2021 року на факультеті Технології зерна і зернового бізнесу,  в рамках роботи Інституту культури і мистецтв ОНАХТ, доцентом кафедри технології зберігання зерна Валевською Людмилою Олександрівною була прочитана лекція на тему: «Цікаві факти про елеватори».

Студенти дізналися багато корисної інформації – коли було побудовано перший елеватор в світі і в нашій країні, де знаходиться найстаріший працюючий елеватор, як ще використовують зерносховища, окрім зберігання зерна та ін.

На лекції були присутні – старший куратор факультету ТЗіЗБ – доц. Шалений В.А., викладачі кафедри Технології зберігання зерна та факультету, а також студенти 3 курсу. Загальна кількість присутніх – 13 учасників.

Немченко Г.В., відповідальна за роботу ІКтаМ  на факультеті ТЗіЗБ