КУРАТОРСЬКА ГОДИНА «207 РІЧНИЦЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т.Г.ШЕВЧЕНКО НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИНА ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ

В Одеський національний академії харчових технологій протягом 9 – 17 березня 2021 року на факультеті технології вина та туристичного бізнесу відбулись кураторські години, присвячені 207 річниці з дня народження Т.Г. Шевченка.

Куратори розповіли студентам про біографію класика української літератури Тараса Григоровича Шевченка –  національної гордості українського народу. Його ім’я відоме в усьому світі. У багатьох країнах йому встановлено пам’ятники, його твори перекладені майже на всі мови світу, його ім’ям в Україні названо навчальні заклади, театри, площі, вулиці.

Не знати біографію Т.Г. Шевченка – сором для  кожного поважаючого себе українця.

Групи ПВ-22, ТК-26, ПВ-30,  куратори Берегова О.М., Ляпіна О.В.

Група БІО-39, куратор Ільєва О.С.

Групи ТВ-31, ТВс-31, куратор Мельник І.В.

Група БІО-28, куратор Воловик Т.М.

Група ТВКП-21, куратор Сугаченко Т.С.

Групи БІО-18, ХТ-12, ТКс-30,куратор Нікітчіна Т.І.

Групи МТ-33, Т-34, Тс-3, Тс-34, куратор Крупіца І.В.

Група ТВ-11, куратор Тітлова О.О.

Група МТ-13, куратор Воскресенська О.В.

Групи МТ-23, Тс-24, куратор Байрачна О.К.

Старший куратор факультету ТВтаТБ О.М. Берегова