ЗУСТРІЧ З ГОЛОВНИМ ДЕРЖАВНИМ РЕВІЗОРОМ НА ФАКУЛЬТЕТІ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ ТА ЛОГІСТИКИ

На факультеті Менеджменту, маркетингу та логістики відбулася зустріч студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» з головним державним ревізором, інспектором відділу податків і зборів фізичних осіб категорії В, 7 рангу Рапанович Людмилою Вікторівною (досвід роботи понад 14 років, в податковій – 11 років), яку мали нагоду відвідати і куратор Колеснікова Катерина Семенівна зі студентами своєї групи.

Під час бесіди представниця розповіла про роботу Державної служби України та механізм формування і реалізації державної політики у сфері державної служби.

По завершенню всі присутні мали змогу отримати відповіді на питання, що виникли під час зустрічі.

Група ЕМ-171 куратор Колеснікова К.С.

Старший куратор факультету ММіЛ, Мільчева В.В.