ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ «ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ» НА ФАКУЛЬТЕТІ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ ТА АВТОМАТИЗАЦІЇ

В Одеській національній академії харчових технологій на факультеті комп’ютерних систем та автоматизації, 15-23 лютого 2021 року, в академічних групах 1-3 курсів проведено єдину кураторську годину, як ZOOM- конференцію, присвячену вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Для студентів 1-го курсу факультету, 19 лютого 2021 року з 13.00 по 13.45 пройшла кураторська година на означену тему. У заході прийняли участь 20 студентів 1-го курсу факультету комп’ютерних систем та автоматизації, груп А-10 та А-11.

Захід проходив в режимі он-лайн. Захід провів куратор групи А-10 Світий І.М. В ході заходу переглянули відеоролик за хронологією подій Євромайдану та Революції Гідності. Також означили події, що передували Революції. Захід завершили вшануванням пам’яті людей, що віддали свої життя за гідне майбутнє мільйонів.

Для студентів 2-го курсу груп А-20, А-21, АЕМ-20 кураторську годину на тему: «День Героїв Небесної Сотні» проводили куратори Осадчук Є.О. і Шофул І.І.

Для студентів 3-го курсу груп А30, А31, Ат10, Ат11 відповідну годину проводили куратори Степанов М.Т., Жигайло О.М., та Іваненко Є.В. Кураторами факультету була представлена відеоінформація присвячена пам’ятному дню, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції.

Світий І.М. гр.. А10, А11

Ревенюк Т.А. гр. АЕМ-10

Шофул І.І. гр. АЕМ-20

Осадчук Є.О. гр. А-20, А-21

Іваненко Є.В. гр. АЕМ-30, АЕМт-10

Степанов М.Т. гр. А-30, А-31

Жигайло О.М. гр. Ат-11, Ат-10

ст. куратор факультету КС та А   Гурський О.О.