КУРАТОРСЬКА ГОДИНА, ПРИСВЯЧЕНА ДНЮ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ  НА ФАКУЛЬТЕТІ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ХАРЧУВАННЯ І РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА» ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Кураторами факультету Інноваційних технологій харчування та ресторанно-готельного бізнесу проведені аудиторні та дистанційні кураторські години зі студентськими групами спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

День Героїв Небесної Сотні відзначають щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”.

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинули 48 осіб, яких разом з іншими загиблими учасниками мирних протестів назвали Героями Небесної Сотні. На  кураторському часі були надані цікаві матеріали та факти , а також переглянуто  документальні відео до дня героїв Небесної Сотні

Роботу проведено із використанням презентацій ті підготовленого матеріалу та із метою вшанування пам’яті громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України та завдяки яким було змінено хід історії нашої держави, встановлено День Героїв Небесної Сотні.

Група ГРС-101, куратор Саламатіна С. Є.

Група ГРС-102, куратор  Савенко А.А.

Група ГРС-103, куратор  Жовтяк К.О.

Група ГРС-201, куратор  Тітомир Л. А.

Група ГРС-202, куратор Шепель М.Є.

Група ГРС-203, куратор   Сахарова  З. М.

Група ГРС-205с, куратор Жовтняк К.О.

Група ГРС-303, куратор  Коротич О.М.

Ст. куратор ф-туІТХіРГБ зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»                Савенко А.А.