СТУДЕНТСЬКА  ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ «ЛЕСЯ УКРАЇНКА І РОДИНА КОСАЧІВ В ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ТА СВІТОВОЇ КУЛЬТУРИ» ТА «ВОНА ЖИВА І БУДЕ ВІЧНО ЖИТИ»

21-25 лютого 2021 р. викладачі кафедри українознавства та лінгводидактики факультету економіки, бізнесу та контролю на чолі з д.філол.н., проф. Віват Г.І. приєдналася до студентських  онлайн-конференцій, пошанування української поетеси Лесі Українки (до 150-річчя від дня народження).

Студенти Коледжу нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу та Одеського технічного фахового коледжу Одеської національної  академії харчових технологій підготували  наукові онлайн-дослідження на теми: «Леся Українка і родина Косачів в історії української та світової культур» та «Вона жива і буде вічно жити». Було продемонстровано цікаві презентації про основні віхи бібліографії видатної поетеси та досліджено творчість Лесі Українки в контексті світової культури.

Висловлюємо вдячність за запрошення   та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Модератори: проф. Віват Г. І.

ст. викл. Філіпенко О. І.

викл. Гриньків О.В.