ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА «20 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ПАМЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИНА ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ

В Одеський національний академії харчових технологій протягом 15-23 лютого 2021 року  на факультеті технології вина та туристичного бізнесу відбулась єдина кураторська година  «20 лютого – День Пам’яті Героїв Небесної Сотні», присвячена вшануванню відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Вони розпочали процес духовної перебудови нації та передали естафету нам.

Куратори розповіли студентам, що День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. З 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого – ще 20. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську Незалежність – до Небесної Сотні. 105 Героям Небесної Сотні посмертно присвоєно звання Герой України. Україна заплатила надто високу ціну за звільнення від диктатури і свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи.

Куратори разом зі студентами вшанувати пам’ять загиблих.

Групи ПВ-22, ТК-26, ПВ-30,  куратори Берегова О.М., Ляпіна О.В.

Групи МТ-33, Т-34, Тс-3, Тс-34, куратор Крупіца І.В.

Групи МТ-23, Тс-24, куратор Байрачна О.К.

Групи БІО-18, ХТ-12, ТКс-30,куратор Нікітчіна Т.І.

Група ТВКП-21, куратор Сугаченко Т.С.

Група ТВ-11, куратор Тітлова О.О.

Група БІО-39, куратор Ільєва О.С.

Група БІО-28, куратор Воловик Т.М.

Група МТ-13, куратор Воскресенська О.В.

Групи ТВ-31, ТВс-31, куратор Мельник І.В.

Старший куратор факультету ТВтаТБ О.М. Берегова