КУРАТОРСЬКА ГОДИНА ПРИСВЯЧЕНА МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ ТА 88ІЙ РІЧНИЦІ ГОЛОДОМОРУ НА ФАКУЛЬТЕТІ НАФТИ, ГАЗУ ТА ЕКОЛОГІЇ

З 10 лютого по  17 лютого на факультеті Нафти, газу та екології були проведені  кураторські години, присвячені Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту (27 січня) та 88-ій річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні.

При проведенні кураторської години студентів було ознайомлено з діяльністю та завданнями Українського інституту національної пам’яті, матеріали з сайту якого були переважно використані для освітлення теми кураторської години.

Особливу увагу було приділено проявам Голокосту на території України, зокрема в Одеській області. Увагу слухачів було звернуто на участь руминських військ в розстрілах євреїв.

Також в рамках теми кураторської години розглянули ще один приклад геноциду українського народу – голодомор 1932-1933 рр. Звернули увагу на причини та наслідки голодомору, віхи відношення до факту голодомору офіційної влади.

Групи ЕК-425 та ТЗС-427 (куратор Шевченко Р.І.)

Групи  ГН 429, ЕЕ 424, ТЕ421 (куратор Волгушева Н.В.)

Групи ЕК-415 та ТЗС-417  (куратор Гаркович О.Л.)

Групи ГН-419, ТЕ-411, ЕЕ-414 (куратор Волчок В. О.)

Групи ГН-439, ЕЕ-434, ТЕ-431( куратор Сагала Т. А.)

Група ТЗС-437( куратор Кузнецова І.О.)

Старший куратор факультету НГ та Е               Марія МАДАНІ