ВІДЕО-РЕПОРТАЖ «ВЕЛИКА GYM-ПЕРЕРВА»

18 січня 2021 року в Одеській національній академії харчових технологій стартував новий проєкт «Велика gym-перерва».

Переможцями «Великої gym-перерви» стали:

Серед юнаків у віковій категорії до 17 років найшвидшим був  Волков Олександр та найшвидшою серед дівчат – Рашидова Вікторія (студенти Механіко-технологічного фахового коледжу ОНАХТ).

У віковій категорії до 19 років переміг Горбань Володимир (студент факультету Технології зерна і зернового бізнесу).

Серед дівчат найшвидшою була Іпатенко Олександра (студентка факультету  Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу).

У віковій категорії до 21 року серед юнаків найсильнішим став Лічман Андрій (студент факультету Комп`ютерних систем та автоматизації).

Серед дівчат з однаковим результатом переможцями стали – Прокопова Ганна (студентка факультету Комп`ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту) та Слепенкова Лідія (студентка факультету Інноваційних технологій харчування та ресторанно-готельного бізнесу).

У віковій категорії після 21 року найшвидшою серед дівчат стала випускниця ОНАХТ Ткаченко Катерина, яка виконувала вправу разом з чоловіком, 4-річним сином та збірною командою дівчат з гандболу м. Миколаїва, яку вона тренує.

Співайте, танцюйте, займайтесь фізичною культурою та спортом, тому що бути здоровим – це здорово!