ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Студентське життя

ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА «27 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИНА ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ

В Одеський національний академії харчових технологій протягом 1 – 15 лютого 2021 року на факультеті технології вина та туристичного бізнесу відбулась єдина кураторська година «27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв голокосту».

Куратори розповіли студентам, що 27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. 1 листопада 2005 року Генеральна асамблея ООН прийняла Резолюцію № 60/7, у якій йдеться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ проголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська 1-го Українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів. В Україні цей день на державному рівні вшановують з 2012 року. Жертвами Голокосту на українських землях стали більше мільйона євреїв. Українці завжди пам’ятатимуть найстрашніший злочин нацизму, згадуючи Освенцим, Варшавське гетто, Бабин Яр.

Світла пам’ять усім загиблим!

Групи ПВ-22, ТК-26, ПВ-30,  куратори Берегова О.М., Ляпіна О.В.

Групи ТВ-31, ТВс-31, куратор Мельник І.В.

Групи БІО-18, ХТ-12, ТКс-30,куратор Нікітчіна Т.

Група ТВКП-21, куратор Сугаченко Т.С.

Група ТВ-11, куратор Тітлова О.О.

Група БІО-39, куратор Ільєва О.С.

Група БІО-28, куратор Воловик Т.М.

Група МТ-13, куратор Воскресенська О.В.

Групи МТ-23, Тс-24, куратор Байрачна О.К.

Старший куратор факультету ТВтаТБ О.М. Берегова