КУРАТОРСЬКА ГОДИНА, ПРИСВЯЧЕНА ДНЮ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ХАРЧУВАННЯ І РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА» ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Кураторами факультету Інноваційних технологій харчування та ресторанно-готельного бізнесу проведені аудиторні та дистанційні кураторські години зі студентськими групами спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Свято День соборності України щороку відзначається в одну й ту ж саму дату – 22 січня. Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Цього дня також прийнято згадувати іншу знакову подію, яка відбулась рівно роком раніше – 22 січня 1918 року. Йдеться про прийняття IV Універсалу Центральної Ради, яким проголошувалася повна незалежність Української Народної Республіки. Були надані цікаві матеріали та факти , розроблені презентації зі студентами.

День соборності України – свято, яке символізує єдність українських земель. Це одне із найважливіших свят нашої країни, адже цього дня відзначається і День соборності, і перше проголошення незалежності України. Роботу проведено із використанням презентацій ті підготовленого матеріалу.  Розглянули ключові події та факти  , які вплинули розвиток країни та об’єднання людей .

Група ГРС-102, куратор – асистент . Савенко А.А.

Група ГРС-103, куратор – асистент . Жовтяк К.О.

Група ГРС-201, куратор – Тітомир Л. А.

Гр. ГРС-202, куратор – доц. Шепель М.Є.

Гр. ГРС-203, куратор  Сахарова  З. М.

Група ГРС-205с, куратор – асистент . Жовтяк К.О.

гр. ГРС-301, куратор  Федосова К.С.  гр. ГРС-302, куратор –  Харенко Д.О.

Група ГРС-303, куратор  Коротич М.О.

Ст. куратор ф-туІТХіРГБ зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»              Савенко А.А.