ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ: «ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ І ТОВАРОЗНАВСТВА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ПРОДОВОЛЬЧОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

В період з 2.02 по 12.02.2021 року на факультеті технології і товарознавства харчових продуктів та продовольчого бізнесу, Одеської національної академії харчових технологій  було проведено єдина кураторська година на тему: «День соборності України».

День соборностісвято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…»  згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

Гр. ТМ-11, Кратор Кушніренко Н.М.

Гр.ТТП -14, Куратор Трубнікова А.А

Гр. ТМ-15 куратор Вікуль С.І.

Гр. ТМ-12 Куратор  Солецька Г.

Гр. ТМ-21 куратор Скріпниченко Д.М.

Гр. ТМ-22, , куратор Агунова Л.В.

Гр. ФПБ -26,  куратор Криницька О.В.

Гр. ТМ-30, куратор  Манолі Т.А

Гр. ТМ-25, куратор АнтіпінаО.О.

Гр. ТМ-31, 32 Шлапак Г.В.

ТМ-35, куратор  Малинка О.В.

Гр. М-33, -34 Куратор Котляр Е.О.

Гр.ФПБ –36, куратор Павленко Г.М.

Гр.ТТП- 34, куратор Мартіросян І.А.

Старший  куратор факультету ТтаТХПіПБ                                          Вікуль С.І.