ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА «22 СІЧНЯ – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИНА ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ

В Одеський національний академії харчових технологій протягом 1 – 12 лютого 2021 року  на факультеті технології вина та туристичного бізнесу відбулась єдина кураторська година «22 січня – День Соборності України».

22 січня Україна святкує День Соборності – сто років тому, в 1919 році, був проголошений Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).

В цей день 22 січня 1918 року перший український парламент (Українська Центральна Рада) Четвертим універсалом проголосив незалежність Української Народної Республіки, а через рік, 22 січня 1919-го, на Софійській площі урочисто проголосили об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину Українську державу. Соборність землі України – духовне єднання всіх територій, які історично належали нашому народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів.

Україна єдина!

Групи ПВ-22, ТК-26, ПВ-30,  куратори Берегова О.М., Ляпіна О.В.

Групи ТВ-31, ТВс-31, куратор Мельник І.В.

Групи БІО-18, ХТ-12, ТКс-30,куратор Нікітчіна Т.І.

Група ТВКП-21, куратор Сугаченко Т.С.

Група ТВ-11, куратор Тітлова О.О.

Група БІО-39, куратор Ільєва О.С.

Група БІО-28, куратор Воловик Т.М.

Старший куратор факультету ТВтаТБ О.М. Берегова