ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Студентське життя

ЄДИНІ КУРАТОРСЬКІ ГОДИНИ, ПРИСВЯЧЕНІ «ДНЮ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ»  ТА  «ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ» НА ФАКУЛЬТЕТІ КІПТАК

В ОНАХТ протягом першого тижня другого семестру на факультеті КІП та К були проведені  Єдині кураторські години, присвячені «Дню соборності України»  та  «День пам’яті жертв Голокосту». Куратори груп розповіли студентам історію виникнення цих подій.

 День соборності України:  Вперше День соборності України відсвяткували у 1939 році в Хусті. Тоді це місто було столицею Карпатської України – чехословацької автономії. А офіційно святкувати День соборності в Україні почали лише у 1999 році після указу президента Леоніда Кучми. Щорічно в цей день відзначають важливу історичну подію, що відбулася в 1919 році – проголошення Акту злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Також цього дня згадують підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради. Це сталося роком раніше – 22 січня 1918 року. Цим документом проголошувалася повна незалежністьУНР.

 27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.  Ці страшні історичні події не повинні забуватись.

Бодюл О. С. 311,312 гр.

Кальченко А.С. 511 гр.

Колумба І.В. 512 гр.

Слушна Н.В. 521 гр., Жуковецька С.Л. 522гр.

Снігур Т.С. 331,332 гр.

Нєнов О.Л. 531 гр.

Владімірова В.Б. 333 гр.

Старший куратор факультету   КІП та К               Тетяна  Захлевська